Безоплатна доставкаБезкоштовна доставка на суму від 6000 грн.

Безкоштовно по Україні:
Зворотний дзвінок

Офіційний сайт

виробника

Пн-Пт: з 9:00 до 18:00

Сб: з 10:00 до 16:00

Нд: Вихідний

Бесплатно по Украине:

0-800-300-301

киевстар:

+38 (067) 223-11-22

обратный звонок

Освітлення для вулиці

Традиційні і світлодіодні світильники вуличного освітлення?

Починаючи з XVII століття в міста по всьому світу стала поступово проникати електрика. В Європі було вперше внесено пропозицію встановити вуличне освітлення, щоб городяни не падали в канави в темний час доби. Це також дозволило ефективно боротися зі злочинністю і полегшувати гасіння пожеж, що виникали. І сьогодні освітлення не втратило свого первісного значення. Однак існують і декоративні елементи освітлення. Основне освітлення забезпечує безпеку руху транспорту і пішоходів на вулицях, підсвічуючи дороги і тротуари в темний час доби. Як показує практика, на відмінно освітленій місцевості знижується ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод.

Основне джерело світла в ночі

Головним джерелом світла в нічний час є вуличні ліхтарі. Потужність таких пристроїв розраховується так, щоб вони могли забезпечити оптимальну кількість світла, при цьому не засліплюючи учасників дорожнього руху. Тому чим активніше рух на конкретній ділянці, тим яскравіше має бути освітлення. Система вуличного освітлення замовляється на муніципальними органами міста. Всі елементи системи створюються досвідченими інженерами, таким чином, щоб вони показували високу ефективність при бажаних мінімальних витратах енергії, при цьому були довговічними і міцними. Вибір тієї чи іншої системи залежить від деяких факторів:

  • Кліматичні особливості регіону;
  • Інтенсивність руху на місцевості;
  • Можливі негативні чинники, наприклад, людський (вандали) тощо;
  • Максимально допустима насиченість світлового потоку;
  • Економічна доцільність тих чи інших ламп, так як від типу світильника залежить і вартість, подальші витрати електроенергії і тощо

Різновиди світильників для вулиці в Україні

Консольні світильники можуть працювати за допомогою різних видів лампочок:

  • металогалогенних трубчастих;
  • Ртутних;
  • натрієвих.

Особливу популярність здобули світлодіодні світильники - це сучасний, а найголовніше економічний спосіб освітлення. При цьому яскравість і рівень освітлення такими пристроями значно перевершує показники своїх аналогів, звичних ламп розжарювання. Сучасні технології дозволили використовувати енергію сонця і в сутінках. У продажу є світильники на сонячних батареях. Протягом світлового дня накопичується фотоелектричний елемент, перетворюється в електрику і забезпечує м'яке паркове освітлення до світанку. В інтернет-магазині AMF можна купити якісну освітлювальну техніку за найвигіднішими цінами. Зробити замовлення дуже просто, а ми вже швидко доставимо його в Київ, Харків, Дніпро і будь-яке інше місто.

Сортувати:
Освітлення для вулиці
6
Ліхтар Брайт з LED світильником Ліхтар Брайт з LED світильником
Ціна
20 020 грн
Замовити
Замовлення
Відгуків: 0
1

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

12 користувачів вже оцінили. оцінка: 4.5 з 5.

Ціни на Вуличне освітлення

Назва товару Ціна
Ліхтар Брайт з LED світильником 20020 грн
Подзвонити