Безоплатна доставкаБезкоштовна доставка з Meest Express на суму від 3000 грн. Разом переможемо!

Офіційний сайт

виробника

Пн-Пт: з 9:00 до 18:00

Сб: з 10:00 до 18:00

Нд: Вихідний

Бесплатно по Украине:

0-800-300-301

киевстар:

+38 (067) 223-11-22

международный:

+38 (056) 790-15-00

обратный звонок

Зупинкові комплекси

Зупинка - комфорт для пасажирів, що очікують і дохід власнику

Сьогодні багато комунальних та транспортних підприємств купують зупинкові комплекси модульного типу, що дозволяють крім виконання основних завдань, отримувати також і додаткові функції. Так, пасажири можуть очікувати транспорт в досить комфортабельних умовах, в зупинному павільйоні, вартість якого цілком доступна, при цьому він може послужити джерелом додаткового доходу його власнику.

Вигода від покупки зупинного павільйону

Ті, хто хочуть купити зупинний комплекс, знають, що він являє собою звичайний навіс, лавку або торговий кіоск. Зазвичай, ми займаємося продажем зупиночних комплексів, які виконуються або з однієї, або з двома стінками - задня і бокова. На їх поверхні, як внутрішньої, так і зовнішньої, є місце, яке відмінно придатне під розміщення реклами. Внутрішні сторони «працюють» на пасажирів, які очікують транспорт і на тих хто знаходиться безпосередньо в транспорті. Зовнішні сторони «працюють» на перехожих. Якщо ви зважилися купити зупинний павільйон, то для вас додатковим джерелом доходу може послужить розміщення реклами.

Замовте зупинний павільйон прямо зараз!

На сьогоднішній день ціни на зупинні комплекси досить високі, але тим не менше всі ваші витрати можуть окупитися найближчим часом. Він стане частиною навколишньої архітектури, тому вам знадобиться певна угода на це з відповідною службою. Ваші час і гроші будуть витрачені не даремно і незабаром від такої установки ви отримаєте свої плоди. Досить вибрати з нашого каталогу в інтернет-магазині, модель що цікавить вас і вже в найкоротші терміни ми доставимо її в будь-яку точку Києва і України.

Сортувати:
Зупинкові комплекси

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

9 користувачів вже оцінили. оцінка: 4.11 з 5.

Подзвонити