Безоплатна доставкаБезкоштовна доставка на суму від 6000 грн.

Безкоштовно по Україні:
Зворотний дзвінок

Офіційний сайт

виробника

Пн-Пт: з 9:00 до 18:00

Сб: з 10:00 до 16:00

Нд: Вихідний

Бесплатно по Украине:

0-800-300-301

киевстар:

+38 (067) 223-11-22

обратный звонок

Вуличні урни

Вуличні урни – конструкції, без яких просто неможливо підтримувати порядок на міських вулицях і проспектах

Уявляєте, у що б перетворилися садово-паркові зони, магістралі міст і громадські місця в цілому, якби не вуличні урни? Компактні і не завжди навіть помітні, на перший погляд, ємності для сміття грають величезну роль підтримці чистоти в містах. Якби не ці контейнери, то про порядок доводилося б тільки мріяти! До того ж, стараннями дизайнерів і конструкторів, мусорки анітрохи не псують міський пейзаж – в сучасній інтерпретації вони виглядають вельми незвично і оригінально. Сьогодні на ринку представлені різноманітні за формою, обсягом, колірним і стильовим рішенням, а також ціною вуличні урни. І для того, щоб відшукати серед всього цього різноманіття саме той контейнер, який необхідний для Ваших цілей необхідно мати хоча б загальне уявлення про класифікацію подібної продукції, основні переваги кожного з різновидів. Давайте спробуємо розібратися в цьому непростому питанні і визначитися, якими саме критеріями необхідно керуватися, вибираючи ємність для сміття.

Різновиди вуличних урн по типу конструкції

Напевно Ви не раз звертали увагу, що контейнери, встановлені в громадських місцях, різні, незважаючи на те, що мета використання однакова. Деякі моделі зовні схожі на свого «пращура», тобто звичайне відро. Інші ж нагадують швидше кронштейн з кільцем, до якого кріпиться мішок. Все це – наслідки безперервної модернізації вуличних урн, в результаті якої з'явилися такі різновиди продукту:

  • стаціонарні моделі – ті, які просто ставляться на землю або бетонуються;
  • мобільні конструкції – їх можна легко переносити з місця на місце, встановлюючи там, де потрібно;
  • підвісні ємності для сміття – вони, як правило, кріпляться на стовпі або стіні.

Такий широкий асортимент дозволяє приватним покупцям і муніципальним службам підібрати підходящий в усіх відношеннях контейнер.

Вуличні урни з точки зору функціональності

В функціональному відношенні виділяють два типу вуличних урн – поворотні і статичні. У першому випадку ємність легко повертається, полегшуючи таким чином процес її очищення від накопичених відходів. Неповоротні моделі в цьому плані дещо поступаються: для їх випорожнення необхідно витягти мішок через верх або навіть відкрити ключем дверцята (якщо вони передбачені). Обидва варіанти гарні, і вибір конкретної моделі залежить, перш за все, від умов експлуатації та особистих уподобань.

Метал – кращий матеріал для виробництва ємностей для сміття

Серед усього розмаїття вуличних урн, найбільш міцними, стійкими до впливу зовнішніх факторів середовища і механічних пошкоджень по праву вважаються металеві конструкції. Метал спочатку володіє високим коефіцієнтом міцності, а після обробки поліефірною порошковою фарбою набуває ще і стійкості до корозії. Тому в яких би важких умовах не експлуатувався металевий контейнер, можете бути впевнені: довгі роки він буде служити вірою і правдою. В інтернет-магазині AMF Ви можете буквально за пару хвилин вибрати і купити вуличну урну в Києві або замовити доставку продукції в необхідній кількості в Одесу, Дніпро або будь-яке інше місто України. В каталозі Art Metal Furniture – конструкції різних габаритів, типів і колірних рішень, тому знайти оптимальні моделі не важко!

Оцініть, будь ласка, асортимент представлений на цій сторінці.

0 користувачів вже оцінили. оцінка: 0 з 5.

Подзвонити