Ресторан Сушія м. Одеса
Проект ресторану японської кухні «СУШІЯ» у місті Одеса за адресою вул. Дерибасівська, 21, ТЦ «Європа» був реалізований у 2014 році. Заклад функціонує по сьогоднішній день. Компанія AMF співпрацює з мережею «СУШИЯ» з 2013 року, та вже встигла облаштувати заклади у всіх містах України – Києві, Дніпрі, Львові та Запоріжжі. Інтер’єр виконаний в класичному стилі з використанням елементів декору, притаманним японській культурі. Для облаштування ресторану були обрані: дивани Хіт на цоколі, крісла Лорд та стільці Стар у ніжному білому кольорі. Дерев’яні стільниці Сакура якнайкраще контрастують зі світлим кольором меблів. В якості основи під стільниці були використані сталеві бази Сфера у чорному кольорі. Всі меблі були індивідуально розроблені під проект мережі ресторанів «СУШІЯ». Заклад може прийняти до 50 відвідувачів.
Компанія AMF зацікавлена у довгостроковій та надійній співпраці з ресторанами, архітекторами, архітектурно-будівельними компаніями та девелоперами.
ЗАПРОШУЄМО до співпраці архітекторів та дизайнерів інтер’єрів. Надаємо партнерські умови співробітництва та всі необхідні матеріали для роботи над проектами.
Телефон для зв’язку: (067) 0-777-115
Місто | Одеса |
Площа | - |
Посадочні місця | 50 |
Рік | 2014 |